WA05010RES24S0
Hollow Fiber TFF | Re-use | Researcher 24" | 50kD | 1.0 mm
Hollow Fiber TFF | Re-use | Researcher 24
Item No.:
WA05010RES24S0
  • Fiber inner diameter: 1.0 mm ​​​​​​​
  • Connector(s)
    Feed/Retentate: 0.75" TC Permeate: 0.375" hose barb
  • Filtration Area
    0.094 m2
  • Length
    24"
General Specifications
  • Capsule/Cartridge Format
    Researcher
  • Fiber ID
    1.0 mm